Müjdeli haber! Hizmetlerimizi Türkiye’yi kapsayacak biçimde genişletiyoruz ve yeni Türkiye Applied Streetview satış temsilcimizi tanıtmaktan gurur duyuyoruz.

Amacımız Applied Streetview ürünlerini ve hizmetlerini size kendi dilinizde sunmak. Her ülkede en iyi satış temsilcilerini bulmak bizim için kesintisiz bir süreç ve bundan böyle Applied Streetview’la ilgili siparişlerinizde ve sorularınızda size yardımcı olacak Emre İmer’i size gururla tanıtıyoruz.

İstanbul’da bulunan Emre İmer, Türkiye’de tüm Applied Streetview ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve özel tekliflerimiz için güvenilir ve yetkin bağlantı noktanız olacak.

Emre İmer size nasıl yardımcı olabilir?

Emre İmer size ürünlerimizle, ürün özellikleriyle ya da hizmetlerimizle ilgili her türlü sorunuzda size yardımcı olabilir. Sizinle birlikte çalışarak şirketinizin, kurumunuzun ya da üniversitenizin ihtiyaçlarını mükemmel biçimde karşılayan, size özgü bir teklif oluşturacak.
Emre İmer aynı zamanda Applied Streetview için Tanıtım Günü etkinlikleri düzenleyecek. Eğer Türkiye’denseniz ve ülkenizdeki bir sonraki açık gün etkinliğinin ne zaman olduğunu öğrenmek istiyorsanız lütfen Emre İmer’le hemen temasa geçin.

Uzman temsilcimizle buradan bağlantı kurabilirsiniz:
/tr/